Müzik Dünyasında En Zor Şey: “Promosyon”

Müzik Dünyasında En Zor Şey: “Promosyon”

“Pardon” adlı ilk teklisi ile müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Akın İshakoğlu, Michael Kuyucu ile Akustik programına konuk oldu. Orkestrası eşliğinde sevilen coverları seslendiren genç yorumcu Michael Kuyucu’ya müzik çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


“Pardon” adlı şarkısını Beşiktaş’ta tanıştığı bir kızla arkadaş olduğu sırada yazdığını söyleyen genç yorumcu, müzik sektöründe alaylı yorumculardan olduğunu ama iki buçuk yıl boyunca yoğun bir müzik eğitimi aldığını söyledi. 


Müzik Dünyasında En Zor Şey: “Promosyon”


İkinci single’ını Mayıs 2019’da yayınlamayı planladığını söyleyen Akın İshakoğlu, Michael Kuyucu’nun “Müzik dünyasında yaşadığın en büyük zorluk nedir?” sorusuna “Promosyon” cevabını verdi. Özellikle radyoların hep aynı şarkıcıların şarkılarını yayınladıklarını ve onun gibi müziğe yeni merhaba diyen yeni seslere destek vermediğini söyleyen Akın İshakoğlu, bu durumun bütün genç müzisyenleri çok üzdüğünü ve kariyerlerinde onları tıkadığını söyledi.


Müzik Dünyasında En Zor Şey: “Promosyon”


Akın İshakoğlu, Michael Kuyucu’nun Akustik programında orkestrası eşliğinde “Serserim Benim” –“Bile Bile” -  “Sen Benim Şarkılarımsın” – “ Bir de Bana Sor” – “Ellerim Bomboş” – “Boş Sokak” – “Alışmak Sevmekten Zor” ve kendi şarkısı “Pardon”un akustik yorumlarını icra etti.


 

03.03.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM