Berksan: “Bende İstesem Magazinde Görünmeyi Bilirim”

Berksan: “Bende İstesem Magazinde Görünmeyi Bilirim”

 Yeni şarkısı “Sakin”i Sony Müzik etiketiyle dijital müzik platformlarına paylaşan Berksan, TRT FM’de Michael Kuyucu’nun konuğu oldu. “Sakin” adlı şarkısını bir buçuk sene hazırladığını ve beklettiğini söyleyen Berksan, “ şarkıyı hazırladıktan sonra “Ben” ve “Yok Öyle Bir Dünyam” adlı singleları yayınladım.


Berksan: “Bende İstesem Magazinde Görünmeyi Bilirim”


 “Sakin” adlı şarkısının klibini çekerken çok üşüdüğünü söyleyen başarılı yorumcu, “klip çekimi sabah 06:00’da başladı gece yarısı 04:00’e kadar sürdü” dedi. Bugüne kadar 200 bestesinin piyasada değişik albüm ve projelerde yayınlandığını söyleye Berksan, kardeşi Turaç Erdem sayesinde müzikal anlamda kendisini daha özgür hissettiğini ve daha nitelikli şarkılara imza attığını söyledi.

Michael Kuyucu ‘nun“senin için en özel olan şarkılar hangisi?” sorusuna “Unutamam” ve “Duman” yanıtını veren Berksan, “Unutamam adlı bestemi on beş dakikada yaptım. İçimden döküldü o şarkı bir anda” dedi.

Berksan: “Bende İstesem Magazinde Görünmeyi Bilirim”

Henüz best of albüm için erken olduğunu söyleyen Berksan, Haziran ayında ilk kez Londra’da bir konser vereceğini ve bunun için heyecanlandığını söyledi. Bestelerinin yurt dışında yayınlanmasını çok istediğini ve bu konuda birkaç edisyon şirketi ile de görüştüğünü söyleyen genç yorumcu “istiyorum ama henüz erken, edisyon şirketlerine biraz bekleyin diyorum” açıklamasını yaptı.

Magazin dünyasından uzak kalmayı kendisine bir felsefe olarak benimsediğini söyleyen Berksan, “200 bestesi yayınlanan biri olarak benim de o magazin oyunlarını oynayacak kapasitem var, bende istesem magazinde görünmeyi bilirim ama bu benim tercihim değil” yorumunu yaptı.

26.03.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM