Gülşah'tan Yeni Tekli: 'Hayat'

Gülşah'tan Yeni Tekli: 'Hayat'

Gülşah'ın yeni teklisi ‘Hayat’ DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda müzik dinleyicisiyle buluştu. Şarkının söz ve müziği Gülşah'a ait. Aranje, mix ve mastering çalışması ise Selim Topsakal tarafından yapıldı.


Fatih Ertür'ün vokal koçluğu ile Kaya Stüdyosu’nda, Utku Ünsal tarafından kaydedilen ‘Hayat’ şarkısının canlı enstrüman kayıtlarına ise yaylılarda İstanbul Strings ve gitarda Caner Güneysu imza attı.


‘Hayat’ın klibi Efe Cansoy yönetmenliğinde Beykoz Cumhuriyet Ormanı'nda kalabalık bir ekiple çekildi. Klipte Gülşah'a eşlik eden oyuncular ise Zaza Kara ve Mehmet Cerrahoğlu oldu. Gülşah, ‘Hayat’ın klip çekimlerindeki styling çalışmasını kendisi yaptı.


Farklı bir klip çalışması ile müzikseverlerin karşısına çıkan Gülşah, klibin senaryosunu da kendisi yazdı. Klip hikayesini ise; ‘Klibimde orman ‘Hayat’ı simgeliyor. Ormanda hayat mücadelesi veriyorum. Fakat ardımda sürekli beni kovalayan kötülükleri ve şanssızlıkları temsil eden iki karakter var. Ormandaki ‘Hayat’ mücadelem içerisinde yaşadıklarım’ olarak dile getirdi.  


09.03.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM