BaTu 'Öp Gitsin' ile Yola Çıkıyor

BaTu 'Öp Gitsin' ile Yola Çıkıyor

Batu ve Tuna, nam-ı diğer BaTu kardeşlerin ilk single çalışmaları ‘Öp Gitsin’, Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini alıyor.


Sözleri Gökhan Şahin’e ait, müzik ve düzenlemesi Osman Çetin imzası taşıyan ‘Öp Gitsin’in klip yönetmenliği ise Gökhan Ertem tarafından gerçekleştirildi. Yazı erkenden getiren görüntüleriyle Büyükada, Burgaz ve Heybeliada açıklarında 2 günde gerçekleşen ‘Öp Gitsin’in klip çekimlerinde, BaTu’ya 10 profesyonel dansçı eşlik etti.


BaTu 'Öp Gitsin' ile Yola Çıkıyor


Almanya’da eğitim hayatlarını sürdüren Batu (18) ve Tuna (17) kardeşler, müzik eğitimlerine ise ara vermeden 8 yıldır devam ediyor. Aynı zamanda kendi şarkılarını da yazıp besteleyen BaTu, birçok müzik enstürümanı çalabilme yeteneğine sahip. Batu, gitar, piyano ve vurmalı çalgılar üzerine yeteneğini geliştirirken, Tuna ise enstrümanlarda piyano, saz ve bateriyi ustalıkla çalabiliyor.


Y kuşağının son temsilcileri olarak ilk single çalışmaları ‘Öp Gitsin’i müzikseverlerin beğenisine sunan BaTu, ‘Her yönüyle keyifli bir çalışma oldu. Şarkımızdan klip çekimine kadar her şeyiyle bizler için bir rüya gibiydi. Şu anda bu rüyayı yaşıyoruz. Şarkımızı dinleyen herkes umarız çalışmamızı beğenir ve eğlenir.’ dedi.  


06.05.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM