Bora Gencer 'Ayaz' Albümünü 'Son Darbe' ile Taçlandırıyor

Bora Gencer 'Ayaz' Albümünü 'Son Darbe' ile Taçlandırıyor

Bora Gencer 2018’in son aylarında yayımlanan, oğlunun ismini verdiği ‘Ayaz’ albümüne 2. klip çalışması için ‘Son Darbe’yi seçti.


Klip, sanatçının 3 Mart Zorlu PSM’de TEYEV yararına verdiği konserde ‘Son Darbe’ şarkısının canlı konser görüntülerinden oluşuyor. Klibin yönetmenliğini, Y Generation Films’in yönetmenlerinden, çektiği belgesel ve reklam filmleri ile adından sıkça övgü ile söz ettiren genç yetenek Melih Kundakçıoğlu üstlendi. Klipte kullanılan sahne arkası görüntüleri ise DECOL ekibine ait. ‘Son Darbe’ parçası ise albümün en sevilen parçalar arasında ilk sıralarda...


‘Son Darbe’, her ne kadar hareketli temposu ile dinleyiciyi coşturan bir alt yapıya sahip olsa da parçanın sözleri hüzünlü bir aşk hikayesini anlatıyor. Marmaris’te ortaya çıkan şarkının sözü ve bestesi ise; Bora Gencer’e ait. ‘Son Darbe’nin klibinde Bora Gencer ve orkestrasının canlı performansına ayrıca, parça için özel koreografi ile birlikte 6 dansçı eşlik ediyor. Parçanın gördüğü ilgi nedeni ile ‘Son Darbe’ için klip çekme kararı alan Bora Gencer, müzikseverlerden tam not alıyor.  


11.05.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM