Müzikseverlerden 'Hayır Duası' Almaya Geliyor

Müzikseverlerden 'Hayır Duası' Almaya Geliyor

'Popstar Alaturka' yarışmasıyla adını duyuran Özlem Ceylan, uzun aradan sonra iddialı bir şarkıyla müzik dünyasına geri döndü. Seyhan Müzik'ten çıkan 'Hayır Duası' dinleyicilerden tam not aldı.

Katıldığı 'Popstar Alaturka' yarışmasında sergilediği etkileyici performanslarla müzik dünyasında adından söz ettiren Özlem Ceylan, uzun aradan sonra ses getirecek bir çalışmaya imza attı. Genç sanatçı, 'Hayır Duası' adlı single'ını Seyhan Müzik etiketiyle beğeniye sundu.

Müzikseverlerden 'Hayır Duası' Almaya Geliyor

Yeşilçam'ın Sultan'ı Türkan Şoray'a olan benzerliğiyle de dikkat çeken Özlem Ceylan'ın 'Hayır Duası' şarkısı müzikseverlerden tam not aldı. Söz ve müziği Murat Sağır'a ait şarkının Caner Erzincan yönetmenliğinde çekilen video klibi de büyük beğeni topladı.

Özlem Ceylan, yarışmanın ardından 2014 yılında ilk albümünü çıkarmıştı. Genç sanatçı, Selim Çaldıran'ın aranjörlüğünde hazırladığı 'Hakkımızda Hayırlısı' adlı albümde Serkan Kaya, Ayla Çelik, Adnan Fırat ve Faruk K gibi ünlü isimlerle çalıştı.

Çocukluğu Berlin ile Adana arasında geçen Özlem Ceylan, sahne çalışmalarına Almanya'da başladı. Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk da yapan genç sanatçı, Hollywood yapımı 'Görünmeyen' filminde oynadı, ayrıca Londra'da bulunduğu dönemde bir Bollywood yönetmeninden teklif aldı. İlk gençlik yıllarında TRT korosunda da yer alan Ceylan, oyunculuk tekliflerine rağmen kariyerine Türkiye'de solist olarak devam etmeyi tercih etti. Aynı zamanda bir dalgıç olan Ceylan'ın en büyük hobileri ise yüzmek ve voleybol oynamak.  

02.06.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM