Tan Taşçı'dan Yepyeni Klip

Tan Taşçı'dan Yepyeni Klip

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Tan Taşçı, sekizinci stüdyo albümü 'Bana Aşktan Söz Etme'yi TCTVL etiketiyle geçtiğimiz Eylül'de tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yayımladı.

Tan Taşçı'nın 'Bana Aşktan Söz Etme' albümünden çıkan 'Aşksa Gel' ve 'Yalan' hitlerinin ardından albümün üçüncü video klip şarkısı 'Zora Sarıldık' oldu.

Söz ve bestesi Tan Taşçı'ya, düzenlemesi Catwork'e ait olan 'Zora Sarıldık' sanatçının müzikal kariyerindeki çeşitliliğinin önemli örneklerinden. Dünya müziğiyle kendi müziğini birleştirerek new age ve ethnic elektronik öğeleri de şarkılarına taşıyan Tan Taşçı, müziğinde yarattığı çeşitlilik ile kariyerinin en verimli döneminde üretim yapmaya devam ediyor.

'Zora Sarıldık'ın video klibi de şarkının kendisi gibi Tan Taşçı'nın değişim ve dönüşüm sürecindeki dünyasını anlatıyor. İlüstratör Can Karabulut'un çizimleri ve kurgusu ile hazırlanan 'Zora Sarıldık'ın video klibinde Taşçı'nın hayatında yer edinen öğeler renkli çizimlerle anlatıldı. İki ayda hazırlanan video klipte izleyicinin yakalayacağı birbirinden farklı detaylar yer almakta.

Tan Taşçı'nın kendi şirketi TCTVL etiketiyle yayımladığı albümü 'Bana Aşktan Söz Etme'den yeni video klip şarkısı 'Zora Sarıldık' video klibi ile tüm kanallar ve dijital platformlarda yayında.  

11.06.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM