TNK'den Albüm Öncesi Sürpriz Single

TNK'den Albüm Öncesi Sürpriz Single

TNK, prodüktörlüğünü kendilerinin üstlendiği Eylül ayında yayınlanacak Pasaj Müzik etiketli yeni albümleri 'Kanatlarımdan Tutma'dan 'Son Bir Şans Daha' adlı single'ını dijital dünyada yayınladı.

Söz ve müziği Caner Karamukluoğlu'na, düzenlemesi TNK'ye ait 'Son Bir Şans Daha'nın kayıtları grubunun kendi stüdyosunda ve Babajim'de yapıldı. Mix'ini Caner Karamukluoğlu ve Özgür Aksüyek, mastering'ini Çağlar Türkmen'in yaptığı şarkının video klibi İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde çekildi.

TNK'den Albüm Öncesi Sürpriz Single

'Son Bir Şans Daha'nın video klibinde, kayıp ve kafası karışık ama yine de umudunu kaybetmemiş bir adamın hikâyesi anlatılıyor.

Geçmiş benliği ile yüzleşen hatalarından arınan bir adamın değişim hikâyesini anlatan şarkı, akustik ve elektronik elementleri birleştirerek açık, ferah bir hissiyat içindeki umudu yansıtıyor.

TNK'den Albüm Öncesi Sürpriz Single

TNK'nin, her biri aynı eksende dönen değişim, vazgeçiş ve kabulleniş sarmalında hikâyeler anlatan yeni albüm şarkıları, grubun özgün çizgisi ile yenilikçi bir sound birleşimini Eylül ayında dinleyicisine sunacak. Yaşanmışlıklarını hayal gücü ile harmanlayarak anlatmayı seven TNK, şarkı sözlerindeki hikâyelerden çok daha fazlasını yine alt metinlerde saklıyor.  

22.06.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM