Genç Şarkıcı Herkese 'Bir Of' Çektirecek

Uzun yıllar müzik ile iç içe olan Fatih Ünal, müzik alanında almış olduğu eğitimlerle bu isteğini perçinliyor. Türkçe pop alanında daha taze, modern ve enerjisi yüksek çalışmaları hedefleyen sanatçı, Garaj Müzik etiketiyle yayınladığı ilk teklisi ‘Bir Of’ ile dinleyicisinin karşısına çıkıyor.

Sözleri Minas Ceylin ve Fatih Ünal’a, müziği Minas Ceylin’e ait olan şarkının düzenlemesini Doğan Aşkıner ve Deprem Gürdal yaptı.

Şehir insanının ikili ilişkilerinde zaman zaman düştüğü yalnızlığı ve hüznü anlatan şarkı, geçmişte yaşanmışlıklara da bir göndermede bulunuyor.

Fatih Ünal: ‘Minas ile okul yıllarından beri arkadaşız ve her anımızda birbirimizin yanında olmuş, desteklemişizdir. Müzik bu anlarda hep başı çekmiştir. ‘Bir Of’ da Minas’ın bir gece bana demosunu dinletmesiyle aşık olduğum bir çalışmadır.’

Fatih Ünal’ın önündeki süreçte müzikal çalışmalarının adımlarını şimdiden belirledi. Kendi müziğini, şehirli genç insanın dinamik ve modern duruşu ile birleştirmek istiyor. Bu anlamda farklı sound ve ifadelerle yeni teklilerin geleceğinin haberini verdi.  

29.06.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM