Esin İris, Yeni Tarzıyla Herkesi Şaşırtacak

Listelerde zirveye oturan besteleri ve şarkı sözleri ile tanınan şarkıcı, söz yazarı ve besteci Esin İris, Garaj Müzik etiketiyle yeni teklisi ‘Dans Edelim mi?’ ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor.

‘Dans Edelim mi?’, bestecilik ve şarkıcılık anlamında Esin İris'in daha önceki çalışmalarından çok farklı olan yenilikçi tarzıyla ve özgün elektronik düzenlemesiyle dikkat çekiyor.

Şarkının sözleri Esin İris'e, bestesi Esin İris ile ünlü bas gitarist Orhan Akın ve Belçika'da yaşayan Türk prodüktör Ozan Bozdağ'a ait. Ozan Bozdağ, Belçika'daki çalışmalarının yanı sıra Türkiye'de yer aldığı ilk proje olan ‘Dans Edelim mi?’nin prodüktörlüğünü de üstlendi.

Esin İris, Yeni Tarzıyla Herkesi Şaşırtacak

Esin İris'in, kendini keşfetmeye çağırdığı bir mesaj taşıyan ilgi çekici klibinin yönetmen koltuğunda Selçuk Demirci yer aldı. Yeni Esin İris single’ının imaj görsellerini ünlü fotoğraf sanatçısı Ozan Eicher'in çekerken, logo ve kapak tasarımını ise Cem Mirkelam yaptı.

2008 yılından bu yana Gökçe, Kolpa, Keremcem, Ayhan Sicimoğlu, Bengü, Atiye, Koray Candemir ve daha birçok ünlü sanatçı ile gerçekleştirdiği müzik çalışmaları, hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla değerli bir hayran kitlesi edinmiş olan Esin İris, yeni, özgürlükçü ve iddialı tarzı ile sevenlerini şaşırtmaya hazır.  

06.07.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM