Tan Taşçı'dan Yeni Bir Klip Daha

Tan Taşçı'dan Yeni Bir Klip Daha

Söz ve bestesi Tan Taşçı'ya ait olan ‘Yalan’, albümün ikinci video klip şarkısı olarak öne çıkarken, sanatçının konserlerinde de en çok istek alan şarkıların içine girdi. Tan Taşçı balladlarının 2019 versiyonu olarak tanımlanan ‘Yalan’ dijital platformlardaki farklı versiyonları ile de öne çıkan ve listelere giren bir şarkı oldu.


Taşçı'nın deephosue/deeppop akımı üzerine kurguladığı ‘Yalan’ın yeni versiyonunun klibinin Youtube'da yayınlanmasının ardından sanatçının takipçilerinden birbirinden renkli yorumlar geldi.


Tan Taşçı, çekimleri Samsun ve Antalya'da gerçekleşen ‘Yalan’ video klibinde yönetmen koltuğuna yakın takipçileri olan genç nesil Samsunlu yönetmenler Yusuf Uçar ve Can Karabulut oturmuştu. Yalan'ın ‘Tan Taşçı Remake’ versiyonunun video klibinin yeni düzenlemesini ise yine Can Karabulut yaptı.


‘Bana Aşktan Söz Etme’ albümünün şarkılarına klipler çekmeye ve versiyonlar hazırlamaya devam eden Tan Taşçı, Youtube kanalına özel olarak hazırladığı sürpriz içeriklerini temmuzun son haftasından itibaren yayınlamaya başlayacak.  


21.07.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM