Yasmin Schmidt ‘İnsanım’ Adlı Şarkısıyla Müzikseverlerle Buluşuyor

Yasmin Schmidt ‘İnsanım’ Adlı Şarkısıyla Müzikseverlerle Buluşuyor

Söz ve Müziği kendisine ait olan ‘İnsanım’ adlı şarkının düzenlemesi Zehra Belevi’ye ait. Şarkının klibi,  genç yönetmenlerden Görkem İnci tarafından çekildi.


Daha önce yine söz ve müziğini kendisinin yapmış olduğu İngilizce şarkıları ile Almanya’da müzik hayatını sürdüren Yasmin, artık Türkiye’de Türkçe şarkıları ile duygularını dinleyenlere aktaracak.


Şarkıcı, ‘İnsanım’ şarkısını yazdığı dönemler kalbinin kırık olduğunu ve bu döneminde yanında olan gitarının ona güç verdiğini belirtiyor.


‘İnsanım’ şarkısının klibinde farklı ruh hallerini gösteren şarkıcı, bir arayış içerisinde olup aynı zamanda kendisi olmaktan mutlu olduğu, farklı ruh hallerini kimi zaman ağlayarak kimi zaman dans ederek gösterdiği ve duygularını yansıttı klibini sevenleriyle paylaştı.


Klipte yer alan köpek ise şarkıcıya sürpriz oldu. Tesadüfen orada olan ve Yasmin’in yanına gelerek klipte ona eşlik eden bu sevimli köpek, sanki Yasmin’e özellikle eşlik etmek istemiş gibi yanında oldu ve şarkıcının ağladığı karelerde böylece ortaya çıktı.


21.07.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM