Hadise Yeni Klibini İlk Defa Harbiye Konserinde Göstererek Bir İlke İmza Attı

Hadise Yeni Klibini İlk Defa Harbiye Konserinde Göstererek Bir İlke İmza Attı

Uzun aranın ardından yeniden çıkacağı Harbiye konserinin hazırlıklarına aylar öncesinden başlayan ve medyadaki tüm eleştirilere meydan okurcasına canla başla çalılan Hadise; Londra, Belçika ve Paris’ten gelen 14 dansçısı Harbiye Açık Hava sahnesinde şarkılarını seslendirdi.


Yeni video klibinin ilk gösterimi Harbiye’de oldu!


Hadise, radyolarda ve dijital müzik platformlarında yayınlanan, hayranlarının desteğiyle yarattığı, sözü ve bestesi Gülşen’e düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait ‘Geliyorum Yanına’ şarkısının, Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekilen video klibinin ilk gösterimi Harbiye Açık Hava konserinde gerçekleştirdi. Konser başlamadan yan led ekranlarda gösterilen yeni Hadise şarkısının video klibi ilk kez görücüye çıktı. Hadise, yeni klibini konserinde izleterek bir ilke de imza atmış oldu.


Klip sonrası sahneyi kapatan siyah perdenin açılması ile birlikte Hadise ve dansçıları, 5000’e yakın hayranını ‘Aşk Kaç Beden Giyer’ şarkısı ile konseri başlattı.


Hadise Yeni Klibini İlk Defa Harbiye Konserinde Göstererek Bir İlke İmza AttıBeni eleştirenlere cevabım!


‘Beni eleştirenlere cevabım’ dedikten sonra ‘Biz Burdayız’ın ardından ‘Mesaj’ı söyleyen Hadise, 2,5 saate yakın sahnede kalarak 20 şarkı seslendirdi.


Beyaz kumaş pantolon ve ceketle konserine başlayan Hadise, şarkı arasında sarı neon mayo ve çizmesini giyerek  devam etti. Yurtdışından özel tasarımcılardan seçtiği 5 ayrı kıyafetle seyircisinin karşısında göz kamaştıran Hadise’nin tercihi Fenty’i için Rihanna’nın yaptığı yeni koleksiyon, Dior, Valdrin Sahiti oldu.


Hadise Yeni Klibini İlk Defa Harbiye Konserinde Göstererek Bir İlke İmza AttıHadise Harbiye Açık Hava Konserinde hayranlarına bir de sürpriz yaparak bazı sahnelerinde makyajsız halini kullandığı, kendi sesiyle metnini seslendirdiği videosuyla ile duygularını paylaştı: ’ Ben bir kadınım. Özgür bir kadın. Hayattan endişe eden ama seven. Çevresi Kalabalık ama yalnız. Bazen tatlı bazen seksi. Benim nasıl göründüğümden kime ne. Kendini sev. Yaşa. Nasıl istersen onu yaşa. Gülmeyi asla unutma nolur.’ Video sonrası son derece enerjik bir şekilde Hadise şovuna kaldığı yerden devam etti.


Annesi Hadise’nin kıyafetini beğendi


Konserin ilerleyen dakikalarında Hadise, Harbiye seyircisine teşekkür edip ‘hoşgeldiniz bu gece sizi seviyorum’ dedi. ‘Sizler olmadan bu konser olmazdı. Gece gündüz tüm ekip çok çalıştık. Bu gece ayrıca çok özel. Önem ve değer verdiğim annem burada. Annem bu kıyafet çok açık değil dimi. Çok tepki alır mıyım? Eğer annem beğenirse sorun yok. Beni en çok eleştiren annemdir dedi.


Hadise Yeni Klibini İlk Defa Harbiye Konserinde Göstererek Bir İlke İmza AttıHadise, konserin ikinci bölümüne Tarık Sezer’in çaldığı piyano eşliğinde ‘Writing’s On The Wall’ ve ‘Sıfır Tolerans’ şarkılarının akustik versiyonlarını söyleyerek başladı.  Hadise'nin Yeni Klibi: 


18.08.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM