Bülent Seyhan Reynmen’i Ağır Eleştirdi

MÜYAP Başkanı ve Seyhan Müzik’in sahibi Bülent Seyhan, Reynmen'in algı operasyonu yaptığını iddia ederek, “Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik. Oysaki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi” yorumunu yapması üzerine Reynmen ile Bülent Seyhan arasında bir polemik başladı. 

Bülent Seyhan’ın yaptığı bu yorum üzerine Reynmen ise “Beni siz var etmediniz. Yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz. Acaba Seyhan Müzik’te olsaydım benim için aynı şeyleri söyler miydiniz? Müzik yapacak arkadaşlara tavsiyem; Türkiye’deki hiçbir yapım şirketi ile anlaşmayın. Çünkü hepiniz onlardan güçlüsünüz. Hiçbir müzik şirketi beni satın alamaz. Kedi ulaşamadığı ciğere ‘Ajdar’a haksızlık ettik’ diyor. Var ettiğinizi sandığınız sanatçılar konuşmaya çekiniyor, bastırılmış tipler. Onlardan değilim. Bu kadar konuşmamın nedeni aileme laf edilmesi, bana terbiyesiz denilmesi.” şeklinde cevap verince Bülent Seyhan sinirlenerek Reynmen’i sert sözlerle eleştirdi.

Bülent Seyhan Kanal D’ye bu olayın ardından yaptığı açıklamada: “Ajdar örneğini verince gücüne gitti. Demek ki Ajdar ile eşit, hatta Ajdar ondan iyi. Yaptığı hadsizlik ve terbiyesizlik. Önce adam olacaksın! Sahte tık’larla fenomen oldun. Haddini aştın. Terbiyesizce laflar etmeye gerek yok. Ajdar senin gibi saygısız ve hadsiz değildi. Reynmen’in şarkısıyla video çekenler de 3. sınıf pavyon şarkıcısı gibi bu fenomene destek oldu. Bu fenomen geleceğe kalmak istiyorsa önce terbiyeli olacak.” Diyerek Youtuber’ı topa tuttu.

25.08.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM