Müzikal Oyunculuk Okulu İçin Kayıtlar Başladı!

Famelog Academy’nin, sahne sanatlarının tümünü kapsayan Müzikal Oyunculuk Okulu için kayıtlar başladı! Oyunculuk, diksiyon, şan, dans ve müzik eğitimlerinin tamamını içeren ders programıyla Müzikal Oyunculuk Okulu, öğrencilerine renkli müzikal dünyasının kapılarını açıyor. Yönetmen ve oyuncu Korel Cezayirli’nin oyunculuk; dansçı, koreograf ve sanat yönetmeni Nur Doğan’ın dans; opera sanatçısı Deniz Karausta’nın ise şan derslerini vereceği okul için son başvuru tarihi 23 Eylül Pazartesi!Müzikal Oyunculuk Okulu İçin Kayıtlar Başladı!

Türkiye’nin en önemli, tarihi ve artistik platosu Beykoz Kundura’da yer alan sanat ve medya akademisi Famelog Academy, 2019-2020 döneminde eğitimlerinin kapsamını genişleterek “okul” formatına geçiş yaptı. 
Müzikal Oyunculuk Okulu İçin Kayıtlar Başladı!
28 Eylül 2019 Cumartesi günü başlayacak Müzikal Oyunculuk Okulu’nda öğrenciler Korel Cezayirli’nden diksiyon, ses tekniği, müzikal oyunculuk kuramı, doğaçlama, metin analizi gibi oyunculuk derslerini; Nur Doğan’dan temel bale, vücut koordinasyon, dans tiyatrosu, koreografi gibi dans derslerini; Deniz Karausta’dan ise şan, nefes eğitimi, solfej gibi müzik eğitimlerini alacaklar. Eğitimler, 32 hafta boyunca cumartesi günleri 10.30 - 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
07.09.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM