Çocukluk Hayali Gerçek Oldu

Çocuk yaşlarından beri müziğe tutkun olan Gözde Acar, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yaylı Çalgılar Keman Bölümünde Klasik Batı Müziği eğitimi aldıktan sonra,  birçok özel organizasyondaki sahne deneyiminden sonra profesyonel anlamda müzik kariyerine adım attı.

Çocukluk Hayali Gerçek Oldu

Aynı zamanda Beykent Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Gözde Acar, söz ve müziğini kendisinin yaptığı “Akışana Bıralım” adlı teklisini müzikseverle buluşturdu.

DMC Müzik etiketiyle dijital platformlarında sunulan “Akışına Bırakalım” adlı şarkının düzenlemesini  Erhan Bayrak yaptı. Kaya Müzik stüdyosunda gerçekleşen vokal şan kayıtlarında Gözde Acar’a Ercüment Vural vokal olarak eşlik etti. Mix-mastering ise Serkan Kula tarafından yapıldı.

Çocukluk Hayali Gerçek Olduİstanbul’da dış mekanlarda sadece gece çekimi yapılarak 2 günde tamamlanan klipte, Gözde Acar Yavuz Sultan Selim Köprüsü altında kayığın içinde çekilen sahnelerde zor anlar yaşasa da ortaya çıkan sonuçtan oldukça keyif aldı. Klipteki styling çalışmasını da kendisi yapan Gözde, ileride moda ve tasarımlarıyla ilgili çalışmalar yapmaya ve kendi markasını yaratmaya hazırlanıyor. Gözde Acar, fotoğraf çekimlerindeki iddialı pozları ve görsel tasarımlarıyla da çok konuşulacak.

10.09.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM