Demet Akalın Ağustos Ayının En Çok Konuşulan Ünlüsü Oldu

Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan Ağustos ayı magazin raporu açıklandı. Yapılan araştırmada geçtiğimiz ayın en popüler ünlü isimleri ve medyada geniş yer bulan magazin olayları belirlendi. Rapora göre Acun Ilıcalı aylardır koruduğu zirvedeki yerini, Demet Akalın’a bırakarak listenin beşinci sırasına geriledi. 5 yıllık evliliği 5 dakikada biten Serdar Ortaç ise Ağustos ayında magazin dünyasının en çok konuşulan ikinci ismi oldu. 

Yaptığı her paylaşım ile magazin gündemine adından sıkça bahsettiren Demet Akalın, Yalova’da verdiği konser sonrası, Çeşme-Çınarcık konserine gitmek için 4 Ağustos’ta hizmete giren otoyolu tercih etti. Akalın,  İstanbul – İzmir arasındaki mesafeyi 3 buçuk saate indiren otoyol hakkında Instagram üzerinden; “Yeni yol mis” övgüsünde bulundu. Geçiş ücretinin 256 TL olması hakkında ise "2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya'da otobanlar adım başı para." yorumunu yapan Akalın, bu hizmetten ötürü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini belirtti. Bu paylaşım üzerine sosyal medyada lehte ve aleyhte mesajlar alan Demet Akalın’a CHP Milletvekili Mahmut Tanal’dan bir suçlama geldi.

Tanal,  Demet Akalın’ın yasal hız sınırını aştığını iddia ederek savcıları göreve davet etti. Milletvekili, Akalın’ı arayarak teşekkür eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında da suç ve suçluyu övmekten soruşturma açılmasını istedi. Magazin camiasında konuşulan  bu olaylar silsilesi ile Demet Akalın 4 bin 446 habere konu olarak Ağustos ayı magazin gündeminin en çok konuşulan ismi oldu.

İşte Ağustos Ayının Medyada En Çok Konuşulan Ünlüleri:Demet Akalın Ağustos Ayının En Çok Konuşulan Ünlüsü Oldu

 

08.09.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM