Müzik Dünyası İçinde Tropikal Balıkların ve Köpek Balıklarının Olduğu Büyük Bir Deniz

2019 yılının Eylül ayında “Melek Yüzlü Şeytan” adlı ikini teklisini yayınlayan Emre Olgun, Michael Kuyucu’ya hikayesini anlatırken müzik endüstrisinin içinde tropik balıkların ve köpek balıklarının olduğu büyük bir deniz olduğunu söyledi. İlk teklisini yayınladıktan sonra müzik endüstrisi ile tanışan ve piyasanın çok zor bir piyasa olduğunu gören Emre Olgun “ben ilk single’ımı yayınladıktan sonra köpek balıklarını da gördüm, tropik balıkları da gördüm. Ama bu ikinci single’ımda zırhımı giydim” dedi.

Müzik Dünyası İçinde Tropikal Balıkların ve Köpek Balıklarının Olduğu Büyük Bir Deniz

Hayatında müzik dışında hiçbir yapmadığını söyleyen Emre Olgun, müziğe ilk olarak orgla başladığını, sonra ud ile devam ettiğini ve 16-17 yaşlarında gitara yöneldiğini ve o yaştan bugüne kadar gitarını hiç bırakmadığını söyledi.

Michael Kuyucu’ya “Müzikte başarılı olmak için  hem stüdyo da hem de sahnede iyi olmak lazım” diyen Emre Olgun bu konuda çalıştığını ve sürekli kendisini geliştirdiğini söyledi. Bestelerini farklı solistlere de veren Emre, yakında Bilge Nihan’ın yayınlanacak olan yeni teklisi için bir şarkı bestelediğini söyledi. Kasım ayında üçüncü single’ını yayınlamayı planladığını söyledi.

08.09.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM