Birçok İsim Bu Projede Bir Araya Geldi!

Gar Müzik; ‘Alternatif Sahne’ isimli proje ile dinleyiciyi bu kez Bağımsız Sahnenin başarılı gurup ve sanatçıları ile buluşturuyor.

Albüm, gerek sahnelerden gerekse de digital ortamda tanınan yeni isimlerin yanı sıra, köklü grup ve müzisyenleri bu projede biraraya getirdi.

Şarkıları ile digital ortamlarda geniş bir dinleyici kitlesi yakalayan Suzan Hacıgarip,Türkçe rock’ın köklü gruplarından Yırtık Uçurtma, kendilerine özgü besteleri ve akılda kalan melodileri ile Şekersiz, her çalışmalarıyla platform listelerinde yerini alan ikili Elyas & Taha, Retro tınılar içeren şarkıları ile bilinen Erinç,yine geniş bir dinleyici kitlesine sahip bir başka köklü grup Kent Şarkıları, akustik çalışmalarıyla dikkat çeken Samet Serhat, yayınladığı tekli çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Atari Kasedi,bağımsız  sahnenin genç ve yetenekli guruplarından Kalk Yerine Yat. Ve son olarak kendilerini ‘samimi bir atmosfer havasında alternatif müziğin içinde yer alan gurup’ olarak tanımlayan Kayıp Nesil yer alıyor.

Alternatif tür dinleyicisine ve yeni müzikler keşfetmek isteyen dinleyiciye hitap eden albüm, tüm digital platformlarda ve müzik marketlerde.

20.09.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM