TİK TOK Hangi Yorumcusu Zirveye Taşıdı?

TİK TOK Hangi Yorumcusu Zirveye Taşıdı?

Doksanlı yıllarda adını duyuran daha sonra uzun süre müzikten ayrı kalan Cansu Koç, on iki yıldır uzak kaldığı müzik dünyasına dönme hazırlıkları yapıyor. Anadolu Rock ve Pop türünde başarılı işlere imza atan Cansu Koç, bir süre müziğe küstüğünü söylerken "o dönem öyle olması gerekiyordu. Bunun için pişman değilim ama iyi ki müziğe dönmüşüm" dedi.

Tik Tok adlı sosyal medya platformunda en çok paylaşılan şarkılardan biri olan "Çay var İçersen"in sahibi olan Cansu Koç, "Bu şarkı çok geniş kitlelerce sevilen Tik Tok'un en çok paylaşılan şarkılarından bir oldu. Bestesi ve sözlerinin büyük bir kısmı bana ait olduğu için ayrı bir heyecan ve mutluluk yaşıyorum" dedi.

Cansu Koç, Yeni Şafak Gazetesine yaptığı açıklamada "Tik Tok paylaşımlar hem gemçlerin beni tanımasını, dinlemisini hem de çay üreticilerinin dikkatini çekmemi sağladı. Bir çay markasının reklam yüzü olmam ve sponsorluk için teklif aldım" diyerek Tik Tok adlı özellikle gençlerin ve yaşı küçük olan çocukların en çok kullandığı mecralardan birinde yakaladığı başarıyı anlattı.

13.10.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM