Ece Seçkin: 'Takıntılı Bir Başak Burcuyum'

Ece Seçkin: 'Takıntılı Bir Başak Burcuyum'

Ece Seçkin, geçtiğimiz gün Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen yeni dönem açılış etkinliğinde üniversitelilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

Müziğe ilgi duymaya anne karnında başladığını, küçüklüğünde annesinden piyano eğitimi aldığını belirten Ece Seçkin, Hukuk Fakültesi'nden sanat dünyasına olan yolculuğunu öğrencilerle paylaştı. Yaklaşık bir saat öğrencilerin sorularını yanıtlayan Ece Seçkin, Christina Aguilera, Celine Dion ve Lara Fabian'ın çocukluğundan beri tüylerini diken diken eden üç isim olduğunu belirtti.

Ece Seçkin: 'Takıntılı Bir Başak Burcuyum'

Karakterinizi hangi renk yansıtır sorusuna: ''Ben takıntılı bir Başak Burcu'yum. O yüzden olsam olsam ya siyah ya da beyaz olurdum. Arası kesinlikle bende olmazdı.'' şeklinde esprili bir şekilde cevap verdi.

Başak burcu olması ve titizliği ile ilgili ise: "Benim en yakın arkadaşım bana kalmaya geldiğinde bile bir süre sonra gözünün içine bakıyorum n'olur git diye. Çünkü biliyor ki gider gitmez temizlik yapacağım. Sadece temizlikle ilgili değil. Düzen, simetri... Benim için çok önemli. Mesela hijyen olmadığını hissettiğim bir yer hayat standartlarımı düşürebilir. Benim evime saç toplamadan girmek, yerlere saç dökmek, çıplak ayakla yerlere basmak, parkelerde iz bırakmak beni delirtir.

Ece Seçkin: 'Takıntılı Bir Başak Burcuyum'

Keyifli söyleşi, Ece Seçkin'in teşekkürlerinin ardından Basın&Yayın Koordinatörleri Alara Aslan ve Tuğba Akçay'ın fidan bağış belgesi takdimiyle sona erdi.

27.10.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM