Şebnem Ferah Neden Çıldırdığını Söyledi?

Şebnem Ferah Neden Çıldırdığını Söyledi?

Atlantis Yapım, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nin sezon kapanışını 27 Ekim Pazar akşamı Şebnem Ferah konseri ile yaptı. Bu coşkulu törene 'Çakıl Taşları' ile başlayan Ferah, 'Vicdan', 'Merhaba', 'Başka Bir Yol Var', 'Küllerinden' şarkıları ile hız kesmeden devam etti.

İlk defa 'Kimse Bilmez' şarkısını söyledi 

Ferah, dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra 'Kimse Bilmez' şarkısını kendi çaldığı piano ile ilk defa seslendirdi. Albümünde de yer verdiği 'Kaptan' şarkısını da sürpriz yaparak Açıkhava seyircisine özel seslendiren Şebnem Ferah seyirciden büyük alkış aldı.

Şebnem Ferah Neden Çıldırdığını Söyledi?
Kadın cinayetleri konusundaki isyanını 'Sözde Namus' şarkısı ile tekrar dile getirdi! Kadın cinayetlerine yıllardır aynı hassassiyetle yaklaşan ve yazdığı şarkılarda da değinen Ferah, son albümü Parmak İzi'nde yer alan 'Sözde Namus' şarkısına başlamadan önce kısa bir konuşma yaptı.
Şebnem Ferah Neden Çıldırdığını Söyledi?
'Tecavüze uğrayan kişinin, hak etmiş mi etmemiş mi diye sorgulanması beni rahatsız ediyor. Can sıkıcı tarafı hala öldükten sonra tartışılıyor olması.Bu şarkıyı ve videoyu kendinizi yerine koyarak düşünün çünkü ben yerine koydum ve çıldırdım' dedi. 3 saate yakın hiç ara vermeden performans sergileyen Ferah, konser bitiminde alkışlarla tekrar sahneye çıkarak 'Eski' şarkısını seslendirerek seyircisine veda etti.
Şebnem Ferah Neden Çıldırdığını Söyledi?
Şebnem Ferah'a sahnede yıllardır yanından ayırmadığı yol arkadaşları OzanTügen (klavyeler), Buket Doran (bas gitar), Aykan İlkan (davul), Barış Manisa (gitar), Kerem Özyeğen (gitar), Serdar Barçın (flüt) ve Ceren Akyıldız (vokal) eşlik etti.

03.11.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM