Tan Taşçı, Sevenlerine Çiçek Tohumları Hediye Etti!

Türkiye'nin en çok konser veren, sahne performansı ile adından söz ettiren sanatçılarından Tan Taşçı, 15 yıllık kariyerine sığdırdığı 8 albüm, tekliler ve diğer sanatçılara verdiği hitlerden oluşan diskografisini sahneye taşıdı. Sadece kendi şarkılarından oluşan repertuvarı ile "Söz&Müzik Tan Taşçı" projesi ile ilk kez geçtiğimiz gece Bostancı Gösteri Merkezi sahnesindeydi.

Tan Taşçı, Sevenlerine Çiçek Tohumları Hediye Etti!

Biletleri günler öncesinden tükenen konserinde Tan Taşçı'ya sahnede yıllardır birlikte çalıştığı Başkanlar Orkestrası eşlik etti. Tan Taşçı'nın kariyerine başladığı ilk albümünden şarkılar ile başlayan konser, üç saat sürdü. Salonu dolduran 2500 müziksever Taşçı'nın şarkılarına hep birlikte eşlik etti. Şarkıların hikayelerini de anlatan Tan Taşçı, salonu zaman zaman kahkahaya boğdu. Tan Taşçı'nın geçtiğimiz gece çıktığı Bostancı Gösteri Merkezi konserinin ikinci yarısında sanatçıya ekibi bir sürpriz yaptı. Taşçı "Cumartesi" şarkısını söylerken sahneye bir anda dansöz çıktı. Modern dansçı Nebahat Şenel'in oryantal performansı dikkat çekerken, Tan Taşçı şaşkınlığını gizleyemedi. Şarkının yeni düzenlemesine dansın çok yakıştığını söyleyerek ekibine teşekkür etti.

Tan Taşçı, Sevenlerine Çiçek Tohumları Hediye Etti!

Konser sonu "Söz&Müzik: Tan Taşçı" hatırası olarak tüm salona çiçek tohumları ve yazdığı şiiri armağan eden Tan Taşçı, kuliste hayranları ile buluşarak sohbet etti. Tan Taşçı'nın "Söz&Müzik Tan Taşçı" konser serisi İstanbul'un ardından İzmir, Ankara ve Eskişehir ile devam edecek.

28.11.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM