Deniz Seki'nin Hayatı Film mi Olacak?

Son olarak Ahmet Kaya'nın 'Nereden Bileceksiniz' şarkısını yorumlayan Deniz Seki, kendi hayatını anlatan bir film çekmek istediğini söyledi. Seki Hürriyet Gazetesi'ne "Öyküsünü benim yazdığım bir sinema filmi çekmeyi istiyorum. Önümüzdeki 5 yıl içinde böyle bir şey olabilir. Hayatım film gibi" açıklamasını yaptı.

Deniz Seki'nin Hayatı Film mi Olacak?

'Haberleri izleyemiyorum. O onu öldürmüş, o onu kesmiş. Sinir sistemim kaldırmıyor' diyen Seki, 'Sevdiğim birkaç dizi var, onları izliyorum. Bir de çok fazla film izlerim. Kanallarda müzik programı olmaması canımı sıkıyor. Eskiden ne güzel eğlence programları vardı. Artık eğlenmeyi unuttu millet' dedi.

Deniz Seki'nin Hayatı Film mi Olacak?

'Sanatçıların yeni albümlerini beklerdik dört gözle, her şey değişti, hayat başka bir yöne doğru gidiyor. Aslında herkes hayatı kaçırıyor. Mesela adam bir ev almak istiyor, 30 yıl boyunca bunun için kredi ödüyor. Hayatı krediyi öderken bitiyor" diyen Deniz Seki, Hayatta en çok istenilen şeyin huzur olduğunu, insanların gece yastığa başını koyduğu zaman krediyi nasıl ödeyeceğini düşünmemesi gerektiğini vurguladı. 

06.12.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM