Ceren Necipoğlu Anısına Festival!

Ceren Necipoğlu Anısına Festival!

Bu yıl ilk kez düzenlenen Ceren Necipoğlu İstanbul Uluslararası Arp Festivali, 19 Ocak Pazar akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşen ödül töreni ve kapanış konseriyle sona erdi. Festival kapsamında düzenlenen Solo Arp Yarışmaları ve Oda Müziği Yarışması’nın kazananları gecede ödüllerini festivalin sanat yönetmeni, uluslararası arp sanatçısı Florence Sitruk’un elinden aldılar.

Ceren Necipoğlu Anısına Festival!

Almanya Başkonsolos Vekili Stefan Graf, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Meltem Şişli’nin de katılımlarıyla gerçekleşen ve müzikseverlerin de yoğun ilgi gösterdiği gecede hem kazananlar hem de jüriyi oluşturan dünyaca ünlü sanatçılar performans sergilediler.

Ceren Necipoğlu Anısına Festival!

2009 yılında elim bir uçak kazasında hayatını kaybeden dünyaca ünlü arp sanatçısı Ceren Necipoğlu’nun anısına düzenlenen Ceren Necipoğlu İstanbul Uluslararası Arp Festivali, sanatçının ablası A. İmre Tüylü’nün önderliğinde, “Sanat ve müzik aşkı, gençlerle yol bulsun!” sloganıyla bu yıl ilk kez 15 - 19 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.

26.01.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM