Keremcem Neden Ağladı?

Beş yıl aradan sonra "Gitmişsin Çoktan" adlı şarkısıyla müzikseverleri buluşturan Keremcem, yeni şarkılar için artık bu kadar uzun aralar vermeyeceğini söylüyor.

Milliyet'ten Özlem Ülkü'nün Haberine göre Keremcem müziğe bu kadar ara vermesini şu sözlerle açıkladı:

"Hiç bu kadar beklemeyi planlamamıştım. Oyunculukla bağlantılı. İkisi birbirine destek ama aynı zamanda engelleyici. Set saatlerinin uzunluğun ve ne kadar yorucu olduğunu bir bir anlatmaya gerek yok. Bir baktım beş yıl geçmiş. İçimde inanılmaz bir istek oluştu şarkı söylemek için. Bu süreçte dinleyicilerimden özür dileyip durdum. Ama her şey nasip kısmet. Demek ki en olgunlaştığımız zaman buymuş. Hayatımızı yönlendiren esas şey kişiliğimiz ve bizim zamanımız. O yüzden zamanı şimdi geldi diyelim."

Yeni şarkısını Gökhan Tepe'den alan Keremcem, "Beş yıl önce almıştım Gökhan Tepe'den. O da Şebnem Sungur da duyguları çok güzel ifade ediyorlar. Ben ağlayabilen biriyim, hep öyleydim. Bundan da gocunmam. 'Gitmişsin Çoktan'ı dinlediğimde ağlayacağım kadar ağladım. Gökhan şaşkınlık içinde kaldı. O an bende öyle bir yere dokundu ki, gözyaşlarımı durduramadım. Bunun üzerine başka şarkı dinlemek istemiyorum dedim. Ve karar verdik. Beş yıl demlendikten sonra dinleyiciyle buluşturduk." diye konuştu.

14.02.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM