Ben Marka Olmak İstemiyorum

Haluk Levent Mediacat Dergisi'ne çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Haluk Levent bir marka değil, maalesef. Günün koşullarına uygun standart yapının çizgisinde giden bir adam değil. Bu nedenle marka güvenirliğimin olduğunu zannetmiyorum." diyen Haluk Levent şu sözleri söyledi:

"Markalar dünyada hatta daha da doğrusu bizim gibi ülkelerde tüm kesimleri ele alır ama hiçbir zaman onları düşünmez. Ülkenin politik, siyasi, jeopolitik ya da lojistik durumuyla ilgili olmayan sanatçı ya da ürünlerin peşine düşer çoğu zaman. Bu döngü böyledir çünkü sistem bunu gerektirir. Haluk Levent'in durumunda "Acaba bir yeri küstürür müyüz?" diye bir tereddüt vardır. Benimle bir ürün için yolda yürüyecek olan insan/marka da haliyle tereddüt içindedir. Bu da benim markalaşmadığımı gösterir."

"Ben zaten markalaşmak istemeyen özgür bir insanım. Mesela şöyle cevaplar alıyorum Twitter'da ya da sohbetlerde: "Ama Haluk Bey sizi her kesim seviyor, siz her kesime hitap ediyorsunuz." Ne kadar her kesim sevse de benim doğaya, çevreye, insanlara, hastalara karşı bir duruşum var. Markalar bunu pek sevmiyor. Hiçbir şey söylememizi istemiyorlar. Hep susmamızı istiyorlar. Bu nedenle ben bir marka değilim."

16.02.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM