Seyyal Taner Kime Destek Çıktı?

Seyyal Taner Kime Destek Çıktı?
Türk pop müziği ve Türk rock müziğine getirdiği renkli yelpazesi ile uzun yıllar boyunca sahnelerde farkını gösteren Seyyal Taner'in efsanevi şarkısını seslendiren genç isim Bahar Koçak, Seyyal Taner ile buluşarak ''Alladı Pulladı''nın efsanevi hikayesini konuştular.
Seyyal Taner Kime Destek Çıktı?
Yıllar önce seslendirdiği ''Alladı Pulladı''nın hikayesini anlatan ve kendisi için çok uğurlu bir şarkı olduğunu dile getiren Seyyal Taner, Bahar Koçak'a şarkıyı çok yakıştırdığını dile getirerek uğur getirmesini diledi.
Seyyal Taner Kime Destek Çıktı?
Bahar Koçak duygularını ise şu sözlerle dile getirdi; ''Sevgili Seyyal Taner'in bu anlamlı günde bana verdiği destek benim için çok kıymetli, bu bağlamda güçlü ve empati kurabilen kadının, ihtiyaç duyulan noktalarda bu şekilde iyi hissettirerek ve güç vererek yaklaşması ne kadar değerli. Ben çok şanslıyım büyük isimlerden destek alıyorum. Ben de hep bu doğrultuda, yardımcı olmaya çalışarak yaşadım hayatımı bugüne kadar ve bundan sonra da böyle devam edecek. Dünya Emekçi Kadınlar Günümüzü en güzel dileklerimle kutlarım.''

08.03.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM