Linet , Yıldız Tilbe'yi Neden Kıskanıyor?

Linet , Yıldız Tilbe'yi Neden Kıskanıyor?

Ünlü şarkıcı Linet 'Yatsın Yanıma' teklisiyle hayranlarıyla buluştu. Linet, yeni şarkısı ve özel hayatına dair Posta Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu:

"Ben dünya standartlarını takip ediyorum. Beyonce'nin olağanüstü bir sesi, olağanüstü bir fiziği var. Kareografisi ise inanılmaz! Keşke ben de onun kadar yetenekli olsaydım. Oryantal yapıyorum ama daha büyük sahnelerde daha fazla dansçılarla birlikte yapabileceğim güzel şeyler olabilirdi. Cesur giyiniyorum ama dekoltemi asil bir şekilde veriyorum. Bacaklarım çok güzel. Bu yüzden kısa etek ve yırtmaçları çok seviyorum. Sırf bacaklarım daha da güzel görünsün diye sahneye yüksek topuklu ayakkabılarla çıkıyorum. Bu anlamda Yıldız Tilbe'yi kıskanıyorum. Sahneye terlik ya da spor ayakkabıyla çıkıyor. Benim sesimden çok ayaklarım yoruluyor. Kardeşim, şarkı söylüyoruz diye çile çekmeye gelmedik dünyaya ama biz zoru başarıyoruz." 

Ebru Gündeş'i de çok beğendiğini sözlerine ekleyen Linet, "Kıyaslamak da beğenmek de dinleyicilerimize kalmış ama ben kıyaslanmayı asla kabul etmiyorum. Herkesin lezzeti farklıdır. Biz büyük bir denizdeyiz ve bu denizde çeşitli balıklar var. Ebru Gündeş de çok büyük bir ses. O, 1994 yılında müziğe başladı. Bense 1995 yılında. O zamandan beri Türkiye'nin en büyük iki sesi olarak adlandırıldık. Ben onu çok beğeniyorum ama herkesin yeri ayrıdır." dedi.

06.04.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM