#Evdekal Konserlerinin Şampiyonu Kim?

#Evdekal Konserlerinin Şampiyonu Kim?

Korona virüs salgınından dolayı insanların #evdekal sloganıyla sokağa çıkmaması ile beraber duran müzik endüstrisi dijital dünyada dönmeye devam ediyor. Bu kapsamda klasik müzikten pop müziğe kadar pek çok yorumcu Instagram başta olmak üzere değişik sosyal medya hesaplarından konserler vermeye başladı.

Konserleri genelde evlerinden veren ve Instagram üzerinden canlı olarak yayınlar içinde son dönemlerde en fazla izlenmeyi Haluk Levent aldı. Haluk Levent 'in verdiği #evdekal konseri 700 Bin izlenme yakaladı.

Haluk Levent'i Sıla ile Yalın'ın gerçekleştirdiği düet konser izledi. Bu konseri 462 bin kişi izledi. Bu düetin ardından tek başına da bir sosyal medya konseri veren Yalın bu konserde de 200 bin kişi tarafından izlendi.

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'ın DJ kabinine geçtiği konser 450 bin kişi tarafından izlenirken, Gökhan Türkmen'in sekiz saati bulan on line konseri 200 bin kişi tarafından izlendi. Bu isimleri Göksel takip etti. Göksel'in kendi evinden verdiği ve yaklaşık yarım saat süren konseri 4 bin kişi tarafından izlendi.

06.04.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM