Keişan & Redo'dan 'Karantina' Klibi

Keişan & Redo'dan 'Karantina' Klibi

Trap müziğin güçlü temsilcilerinden Keişan ve Redo'nun merakla beklenen EP'leri "Karantina", Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında yerini alıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladıkları EP'nin ilk müjdecisi olan "Yakala" ile büyük beğeni tolayan Keişan & Redo; "Yakala"nın da dahil olduğu dört şarkıdan oluşan (Yakala, Düşerken, Lanet, Zombie) EP'leri ile dinleyicilerini selamlıyor.

Çocukluk arkadaşı olan ve dostluklarını üretimleriyle de perçinleyen ikili, EP'de yer alan şarkıları pandeminin en yoğun hissedildiği karantina günlerinde ev ortamında kaydetti. Uzun zamandır üzerinde çalıştıkları şarkılardan "Yakala" ve "Zombie"nin sözleri Keişan ve Redo'ya, müziği ve düzenlemesi ise Berkay Duman'a ait. "Lanet" şarkısının sözleri Keişan & Redo, müziği Redo, düzenlemesi ise Berkay Duman imzası taşıyor.

"Yakala", "Zombie" ve "Lanet" şarkıcıların ortak performanslarıyken; EP'deki tek solo şarkı ise Keişan'ın seslendirdiği; sözleri Keişan'a müziği ve düzenlemesi Berkay Duman'a ait olan "Düşerken" isimli çalışma. Dört şarkılık EP'nin mix & masteringi başarılı ses mühendisi Musa Tuncer tarafından Almanya'da yapıldı. EP'nin şarkıları kadar dikkat çeken kapak tasarımı ise son dönemde Keişan'ın single'larında da imzası bulunan Ali Fuad Boztepe'ye ait.

05.08.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM