Tarkan Astronomik Konser Ücretini Reddetmiş

Tarkan Astronomik Konser Ücretini Reddetmiş

www.muzikonair.com'un haberine göre pandemi bitene kadar sahne almayacağını açıklayan Tarkan, astronomik teklifi reddetti. Ünlü organizatör Murat Yıldırım, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Tarkan'a 10 popçunun toplam konser kaşesine eş değer bir teklif götürdüklerini ancak Tarkan'ın kabul etmediğini açıkladı.
Shakira'nın Ücretinin Üstünde
Ali Eyüboğlu'na konuşan sanat camiasında Muko Murat lakabı ile bilinen prodüktör ve organizatör Murat Yıldırım, "Tarkan'ı sahneye çıkarmak için astronomik bir rakam teklif ettik, ama sevenlerine koronavirüs bulaşma riski yüzünden kabul etmedi. 10 popçunun toplam konser parası, hatta Shakira Türkiye'ye geldiğinde aldığının üstünde bir paraydı."
Shakira'nın kaşesinin 300 bin ile 500 bin dolar arasında değiştiği biliniyor…
Tarkan hayranlarının merakla beklediği konserleri ile ilgili konuştu. Megastar, "Biz bir araya geldik mi koparız. Kimse tutamaz bizi. Benim konserlerim için riskli buluyorum" dedi.
Pandemi nedeniyle yurtiçi ve yurtdışındaki konserlerine ara veren Tarkan'ın konserlerin yapılmaya başlanmasıyla birlikte ne zaman sahneye çıkacağı merak ediliyordu. Megastar konuyla ilgili açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.
Sahneden ve sevenlerinden ayrı kaldığı için eksik olduğunu söyleyen Tarkan, "Ben, ben gibi değilim. Biliyorum belirli tedbir kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an ama ben benim konserlerim için riskli buluyorum. Çünkü biliyorum, biz bir araya geldik mi koparız. Kimse tutamaz bizi. Kural mural tanımayız. Kırarız bütün zincirleri. E kimseyi tehlikeye atmak istemem. Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak) düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz." Açıklamasında bulundu.

27.09.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM