Ece Seçkin'in İtirafı Şaşkınlık Yarattı

Ece Seçkin'in İtirafı Şaşkınlık Yarattı

Sabah Günaydın'ın haberine göre Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez, pandemi nedeniyle erteledikleri düğünlerini geçtiğimiz ay gerçekleştirmişti. Yakınları ve arkadaşlarının yalnız bırakmadığı çift, Beykoz'daki bir mekanda hayatlarını birleştirmişti. Ece Seçkin pembe elbiseli pozunu Instagram hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcı Ece Seçkin itirafıyla da takipçilerini şaşırttı. Ece Seçkin'in paylaşımına binlerce beğeni ve mesaj geldi.
Pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin pembe elbiseli pozunu Instagram hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcı itirafıyla da takipçilerini şaşırttı. Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez, pandemi nedeniyle erteledikleri düğünlerini geçtiğimiz ay gerçekleştirmişti.
Yakınları ve arkadaşlarının yalnız bırakmadığı çift, Beykoz'daki bir mekanda hayatlarını birleştirmişti.
30 yaşındaki Seçkin, düğününden günler önce hediye edeceğini açıkladığı gelinliklerinden ilkini İzmir konserinin ardından hayranına armağan etmişti.
"Çocuk Reyonundan Giyiniyorum"
Ece Seçkin pembe elbisesiyle verdiği pozları Instagram hesabından paylaştı.Ünlü şarkıcı bu pozlarını, "Evet doğru... Çocuk reyonundan giyiniyorum" mesajıyla paylaştı.

14.10.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM