Lider Şahin: Hologram Sistemlerini İstanbul'a Biz Getirdik

Lider Şahin: Hologram Sistemlerini İstanbul'a Biz Getirdik

Son şarkısı "Bir Tek Sen" ile dikkatleri üzerine çeken Lider Şahin, Müzik Habercisi'ne özel açıklamalarda bulundu.

Türkiye'de ilk Zeki Müren hologramını yaptıklarını söyleyen Lider Şahin, "Selami Şahin 50. yıl konserlerini de biz kendimiz yaptık. Orada yine Türkiye'de ilk defa bir Zeki Müren hologramını yine biz yaptık. Hologram sistemlerini Almanya'dan o dönem İstanbul'a getirdik ve bu Zeki Müren hologramını yarattık. Benim son klibimde de "Bir Tek Sen" de öyle yüksek maliyetli bir klip. Orada gördüğünüz bütün dekoru sıfırdan yaptırıp bir maliyet ödüyorsunuz yani. O yüzden işimi seviyorum, müziği seviyorum; elimizin gücümüzün yettiği kadar sanatı desteklemeye çalışıyoruz ve içinde yer almaya çalışıyorum ben de." diye konuştu.

Lider Şahin: Hologram Sistemlerini İstanbul'a Biz Getirdik

Planladıkları iki tane proje olduğunu vurgulayan Şahin, akustik seri videoları yapacaklarının da müjdesini verdi. "Hem benim için yaklaşık 6-7 şarkı düşünüyoruz YouTube kanalımda yayınlamak üzere, hem de Selami Şahin kanalında da Selami Şahin akustik performanslarını çekeceğiz. İkimiz için böyle bir planlama bekleniyor." diyen Lider Şahin, "Çeşme tarafında çekmeyi planlıyoruz. Açık hava gibi böyle daha bir Alaçatı Çeşme formatında. Orada kendi yerlerimizde düşündüğümüz bir akustik performans serisi hayalimiz var. Çünkü biliyorsunuz Selami Şahin kanalı da 100.000 aboneye yaklaştı. Bunun şerefine aslında böyle bir şey yapmayı planlıyoruz." diye konuştu.

Lider Şahin: Hologram Sistemlerini İstanbul'a Biz Getirdik

Selami Şahin tribute albümü hazırlığı içerisinde olduklarını anlatan Şahin, Müzik Habercisi'ne, "Bu akustik performanslar dışında da benim kendi single'm ve albüm projem yolda. Bir Selami Şahin tribute üzerinde hızlanmaya başlayacağız. Önümüzdeki yıl artık tribute'ü tamamlayıp çıkarmayı planlıyoruz. Yani formatları hakkında toplantılarımız oluyor ama daha düet mi yaparız sadece müzisyen arkadaşlarımız mı seslendirir onu tam netlemiş değiliz. Onları da kadroyu da isimleri de belirleyip zaten her şey netleşince açıklamaları da yapılır zaten kadronun." diye sözlerini noktaladı.

10.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM