Serdar Ortaç: Hayatınız Boyunca Göremeyeceğiniz Parayı Bir Günde Kazandım!

Serdar Ortaç: Hayatınız Boyunca Göremeyeceğiniz Parayı Bir Günde Kazandım!

Serdar Ortaç, Milliyet'in haberine göre Ağaoğlu Maslak 1453 içerisinde yer alan Yeni Gazino'da sahne aldı. Kendisini dinlemeye gelenleri mest eden Ortaç, performansından öncesinde basın mensuplarını kulisinde ağırlayarak hem yaşadığı maddi zorluklar, hem de eski eşi Chloe Loughnan hakkında Milliyet'in haberine göre bomba açıklamalarda bulundu.

Eski eşi Chloe Loughnan'ın evine icara gönderdiğini ve bu duruma çok içerlediğini dile getirerek başladığı röportajında olay yaratacak açıklamalar yapan 51 yaşındaki ünlü popçu Serdar Ortaç, "2021 benim için berbat geçti, 2020 ve 2021 artık bitsin" şeklinde konuştu.

"Virüs tamamen hayatımızdan çıksın" diyen Ortaç, sözlerine şöyle devam etti: Yeni yıla Kıbrıs'ta girecektik ama sanırım biraz fazla para istedik. Ücretimiz karşı tarafa biraz fazla geldi ve daha hesaplı bir gece yapmaya karar verdiler. Bizde bunun yerine Batum'a gideceğiz. 25 yıl önce Avustralya'da iki büyük konser vermiştim. O tarihten sonra ilk kez yeni yıla yurt dışında gireceğim.

Eski eşi Loughnan hakkında çarpıcı ifadeler kullanan popçu, "Gelişmeleri basından takip ediyorum. Geldi ama hiç görüşmedik. Eve hiç gelmedi. Diyaloğumuz yok. Evime haciz koydu daha ne diyeyim. O konuda da az bir yolumuz kaldı. Kapatıyoruz inşallah" dedi.

"Paraya doydum. Hepinizin hayatı boyunca bir arada göremeyeceği parayı bir günde kazandım. Ama artık doydum. Bir kuruş istemiyorum. Zaten biraz para biriktirebilirsem hepsini dağıtacağım."

06.12.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM