Ebru Yaşar Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Ebru Yaşar Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

“Haddinden Fazla” adlı iddialı albümü ile dört yıllık suskunluğunu bozan Ebru Yaşar, CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun konuğu oldu.  Ebru Yaşar bu albümü için çok çalıştığını ve maddi manevi bir emek harcadığını söyledi.Ebru Yaşar Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu


On şarkının yer aldığı albümde dokuz aranjörle çalışarak bir rekora imza atan Ebru Yaşar, çıkış şarkısı “Nasıl Uyuyorsun” pop soundlu bir şarkı oldu. Hafif giderli hafif ayrılık he hafif hesap soran bir şarkı” dedi.  Murad Küçük yönetmenliğinde çektiği klibin içine sinmediğini söyleyen Ebru Yaşar, klibinin yönetmenine “Bazı kişiler kaşelerini hak etmiyor” diyerek göndermede bulundu.
Ebru Yaşar , Michael Kuyucu’ya “Bugünlerde albüm yapmak çok zorlaştı, şimdi her şeyi kendim yapıyorum. Maddi ve manevi çok şey götürüyor insandan” yorumunu yaptı. 

Ebru Yaşar Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu
Albümünde “Güz Gülleri” ve “Ben Ne Yangınlar Gördüm” adlı iki şarkıyı coverlayan Ebru Yaşar, Zakkum’a ait “Ben Ne Yangınlar Gördüm” adlı şarkıyı verirken Zakkum’un “acaba dinleyicilerimiz ne der” şeklinde bir tereddüt yaşadığını ama şarkıyı dinleyince çok mutlu olduğunu söyledi.  Ebru Yaşar, “Güz Gülleri” şarkısına bir club remix versiyon hazırladığını söyledi ve “Bu şarkı planda yoktu, son anda albüme girdi” yorumunu yaptı.

Ebru Yaşar Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu


14.07.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM