Cristiano Ronaldo'nun Kiminle Cinsel İlişkiye Girdiği İddia Edildi?

Cristiano Ronaldo'nun Kiminle Cinsel İlişkiye Girdiği İddia Edildi?

Kariyerine Suudi Arabistan'da devam eden Portekizli dünya yıldızı Cristiano için dün sürpriz bir iddia gündeme geldi. Venezuelalı model Georgilaya, Instagram hesabından Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile bir gece geçirdiğini iddia etti. Ronaldo'dan açıklama geldi.

Georgi Laya, Portekiz'in Dünya Kupası'na gitmek için Brezilya ile oynacakları play-off maçı öncesi Ronaldo ile cinsel ilişkiye girdiğini iddia etti. Genç kadın, Portekizli oyuncularla selfie çektikten sonra, Cristiano Ronaldo'dan onu odasına davet eden bir yazılı mesaj aldığını söyledi.

Cristiano Ronaldo'nun Kiminle Cinsel İlişkiye Girdiği İddia Edildi?

Instagram fenomeni yaptığı açıklamada, "Mesajı okuduğumda oraya gidersem konuşur, birbirimizi daha iyi tanırız ve daha fazla fotoğraf çekeriz diye düşündüm. Birlikte bir gece geçirdik. Buna ben de izin verdim. Ronaldo'nun şöhreti ve gücü tarafından manipüle edildiğimi hissettim." dedi. Cristiano Ronaldo ise menajeri aracılığıyla bu duruma tepki göstererek Georgilaya'nın iddialarını kesin bir dille yalanladı. Portekiz Correio da Manha gazetesinin haberine göre, Ronaldo cephesi, "Bu kesinlikle yanlış ve karalayıcı bir itham." ifadelerini kullandı.

Instagram'da yeni video yayınlamayan Georgi Laya ise şifreli bir mesajla bu yalanlamaya cevap verdi: "Bugün uğruna ağladığım her şeyin şerefine gülümsüyorum."

03.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM