Chris Rock Neyi İtiraf Etti?

Chris Rock Neyi İtiraf Etti?

Chris Rock, geçtiğimiz yıl sunuculuğunu üstlendiği Oscar'da Will Smith'in kendisine attığı tokatla ilgili yeni açıklamada bulundu. Rock, "İnsanların bilmek istediği şey; acıdığı mı? Evet, acıttı" dedi.

Oscar olarak da bilinen ve sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Akademi Ödülleri'nde, oyuncu Will Smith ve komedyen Chris Rock arasında geçen tokat olayı geçtiğimiz yıl töreni gölgede bırakmıştı. Chris Rock, Will Smith'in eşi Jada Pinkett Smith'in saçkıran hastalığı nedeniyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili bir ifade kullanmıştı. Bunun üzerine Smith, sahneye doğru yürümüş ve Rock'a tokat atmıştı. Başta parodi sanılan olayın ardından Will Smith'in, "Eşimin adını lanet ağzına alma!" diye bağırmasıyla ortam gerilmişti. Tokadın ardından ceza alan Smith, Chris Rock'tan ve komedyenin ailesinden özür de dilemişti.

Chris Rock, Oscar gecesine damga vuran ve çok konuşulan olay hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Rock, "İnsanların bilmek istediği şey; acıdığı mı? Evet, acıttı" ifadelerini kullandı.

Chris Rock, ayrıca Will Smith'in rol aldığı 2001 yapımı Ali ve 1991 yapımı 'New Jack City'deki rollerine de atıfta bulunarak, "Muhammed Ali'yi oynadı! Animasyon filmlerinde bile ben bir zebrayım, o ise lanet olası bir köpek balığı!" dedi.

03.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM