Steven Spielberg, hangi filmi mükemmel buldu?

Steven Spielberg, hangi filmi mükemmel buldu?

Ünlü yönetmen Steven Spielberg, mükemmel olduğunu düşündüğü filminin E.T. olduğunu açıkladı. Spielberg, "E.T. çektiğim filmler arasında gerçekten tekrar tekrar izleyebildiğim birkaç filmden biri" dedi. Filmleriyle sinema dünyasına damga vuran Steven Spielberg, 'The Late Show with Stephen Colbert' programına konuk oldu.

Filmleri hakkında konuşan yönetmen, "Filmlerimi yaptıktan sonra onlara çok fazla bakmam ama ara sıra çocuklarımla bir film izlerim" ifadelerini kullandı.

76 yaşındaki Spielberg, tam adı ET: The Extra-Terrestrial olan 1982 yapımı filmini izlemekten keyif aldığını belirtti. Spielberg, "Bu, çektiklerim arasında gerçekten tekrar tekrar izleyebildiğim birkaç filmden biri" dedi.

"Bir kereden fazla izleyebildiğim sadece birkaç film yaptım" diye konuşan ünlü yönetmen, "34 film yaptım ve hangilerinin E.T.'nin ötesine geçtiğini söylemeyeceğim ama tekrar izleyebileceğim yaklaşık 5 veya 6 filmim var" şeklinde sözlerini sürdürdü.

Steven Spielberg'in beğeni toplayan filmleri arasında 'Jurassic Park', 'Er Ryan'ı Kurtarmak' (Saving Private Ryan), 'Azınlık Raporu' (Minority Report), 'Yapay Zeka' (AI: Artificial Intelligence), 'Sıkıysa Yakala' (Catch Me If You Can) ve yakın zamanda çıkan 'Fabelmanlar' (The Fabelmans) yer alıyor.

05.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM