Mahsun Kırmızıgül İsyan Etti! 'Kasap et koyun can derdinde'

Mahsun Kırmızıgül İsyan Etti! 'Kasap et koyun can derdinde'

Kahramanmaraş merkezli depremler 11 ilde yıkıma neden oldu. Afet bölgesine yardım için bir çok kişi kolları sıvadı. Deprem bölgesine yardıma gidenlerden biri de Mahsun Kırmıgül'dü. Sık sık paylaşım yapan Kırmızıgül son yaptığı paylaşımla isyan etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı'nın ortak cumhurbaşkanı adayının ele alındığı Altılı Masa toplantısının ardından, yaptığı açıklamada çok sert ifadeler kullanarak 6'lı masayı topa tutmuştu.

Akşener, masaya aday olarak Yavaş ve İmamoğlu'nun ismini sunduklarını belirtmişti. Akşener'in açıklaması sonrası bir çok ünlü isim isyan etmişti.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşmışken Millet İttifakı'nın adaylığı tartışmaları Türkiye'nin gündeminde. Türkiye'de büyük yıkıma sebep olan depreme dair konuşulanların ikinci planda kalması bazı isimleri isyan ettirdi.

Meral Akşener'in açıklamaları sonrasında günlerdir deprem bölgelerinde olan şarkıcı Mahsun Kırmızıgül de bir paylaşım yaptı.

Kırmızıgül, ''Kasap et koyun can derdinde. Deprem bölgesindeyiz. Yakınlarını , her şeyini kaybetmiş çaresiz ve acılı insanların feryatları yeri göğü inletiyor. Enkazların altında mezarı bekleyen ölüler varken siyaset gündemini bırakın. Milet aç, susuz, çaresiz ve kızgın'' ifadelerini kullandı.

05.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM