Pamela Anderson, Kim Tarafından Tecavüze Uğradı?

Pamela Anderson, Kim Tarafından Tecavüze Uğradı?

Bir süredir hayatının gizli yanlarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Pamela Anderson bu kez 12 yaşındayken tecavüze uğradığını dile getirdi. 

Bir süredir hakkında daha önce bilinmeyenleri açklayarak gündeme gelen Pamela Anderson, 'Playboy' için modellik yapmanın kendisini utangaçlıktan kurtarıp, ilk kez özgür hissettirdiğini ifade etti.

55 yaşındaki Anderson, verdiği bir röportajda, çocukken aşırı derecede utangaçlaştığını ve bu utangaçlığın çok güçsüzleştiren bir şey olduğunu söyledi. 

Pamela Anderson, "Küçükken başıma kapüşon geçirir ve iplerini bir delik kalacak kadar çekerdim, böylece sadece şu kadarcık görebilirdim. Görünüşümden nefret ediyordum, her şeyden nefret ediyordum. Çok utangaçtım ve hep herkesin güzel olduğunu düşünüyordum; bense o güvene ya da özgüvene sahip değildim" diye anımsadı.

Vancouver'da 'Playboy'un tekliflerini birkaç kez reddeden Anderson, adrenalin ve korkunun üstesinden nasıl geldiğini hatırlayarak, "Sonunda bir durumun içindeydim ve 'Neden olmasın?' diye düşündüm. 'Ben bunu bir deneyeyim' dedim. Sonra Los Angeles'a gittim ve dehşet içindeydim" dedi.

Pamela Anderson, daha sonra yaşadığı süreci, "Ardından ilk fotoğraf çekimimi yaptım. İlk flaşta gözlerimi açtım ve bir uçurumdan düşüyormuş gibi hissettim. Gerçekten sadece kontrol etmeye çalışmaktansa akışına bırakıyormuşum gibi hissettim. Bu ilk kez özgür hissettiğim zamandı. Sonra yola koyuldum" ifadelerini kullandı.

06.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM