Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil ile ne zaman evlenecek?

Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil ile ne zaman evlenecek?

Kendisinden 15 yaş küçük oyun yazılımcısı Nazım Akmandil ile evlilik hazırlığında olan Burcu Esmersoy, düğünü İtalya'da yapacak. 46 yaşındaki ünlü sunucu, yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşadığı Akmandil ile Portofino'da nikâh masasına oturacak.

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve fit hali ile her daim adından söz ettirmeyi başaran Burcu Esmersoy'un, İtalyan iş insanı Massimo Cusimano (2005–2008) ve Berk Suyabatmaz (2018–2019) ile evlilikleri uzun sürmemişti.

İTALYA'DA 'EVET'

Ünlü isim, Mayıs 2022'de çıktıkları yurt dışı tatilinde Nazım Akmandil'den evlilik teklifi almıştı. Esmersoy, Bari'de bulunan Polignano a Mare beldesinde aldığı teklife, "Evet" yanıtını vermişti.

 Magazin D'nin özel haberine göre; İtalya'da evlilik teklifi alan sunucu, düğünü de bu ülkede yapacak. Çift, 1 Nisan'da İtalya Portofino'da nikâh masasına oturacak.

Burcu Esmersoy, düğün tarihiyle ilgili olarak Temmuz 2022'de şu açıklamayı yapmıştı:

İtalya'da bir otelde düğün yapılmıştı, mekânı çok beğenmiştim. 'Burada mı evlensek?' demiştim. '2023'te görüşelim' diye mail geldi, otel dolu. Biz de 'Düğününü iptal eden olursa haber verin' dedik, bekliyoruz. İstediğim bir tarih var, onu ayarlamaya çalışıyorum. Görüşmelerimiz sürüyor.

09.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM