Yüzyüzeyken Konuşuruz'dan Yeni Şarkı: 'Durmaz Akar'

Yüzyüzeyken Konuşuruz'dan Yeni Şarkı: 'Durmaz Akar'

Yüzyüzeyken Konuşuruz, yeni şarkısı "Durmaz Akar" ile dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanan şarkının söz ve müziği Kaan Boşnak'a, düzenlemesi ise Yüzyüzeyken Konuşuruz'a ait. 

Bir ay süren "Avrupa Turnesi" ile binlerce kişiye konser veren grup, turnenin son ayağında Almanya'ya uzanarak, "Durmaz Akar"ı, Berlin'de yer alan Sony Music Circle Studios'ta kaydetti. En yüksek tasarım ve akustik standartlarına sahip olan bu stüdyo, mükemmel ses yalıtımı ve oda akustiğine sahip, yüksek kaliteli müzik kayıtlarının tavizsiz çalınması için iyi dengelenmiş akustik ile donatılmış bir kompleks.

Bir hafta boyunca Circle Studios'ta kayıtları devam eden şarkının mix'ini, prodüktörlüğü de üstlenen Mert Medeni yaptı. Mastering'te Evren Göknar imzası taşıyan "Durmaz Akar" vintage tınılara sahip olmasına rağmen modern bir sound'la dinleyiciyle buluşuyor. Yaptığı her çalışmayla dikkatleri üzerine çeken Yüzyüzeyken Konuşuruz, gerek güçlü şarkı sözleri gerekse, doğu-batı sentezleriyle harmanlanmış synth katmanlarıyla ayrı bir ruh taşıyan "Durmaz Akar" şarkısıyla Haziran ayında yayınlanacak yeni albümlerini de müjdeliyor.

13.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM