Shakira'nın Gerard Pique'ye gönderme yaptığı 'ihanet' şarkısı rekor üstüne rekor kırdı!

Shakira'nın Gerard Pique'ye gönderme yaptığı 'ihanet' şarkısı rekor üstüne rekor kırdı!

Eski futbolcu Gerard Pique ile dünyaca ünlü Kolombiyalı şarkıcı Shakira, 'ihanet' iddiaları sonrası yollarını ayırmıştı. Pique, kısa süre sonra 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Clara Chia Marti ile aşkını ilan etmişti. Shakira, kendisini aldatan Gerard Pique'ye gönderme yaptığı "Music Sessions Vol. 53" adlı şarkısı ile 14 Guinness Dünya Rekoru kırdı.

Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın aşkı kısa bir süre önce sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin futbolcunun ihaneti olduğu ortaya çıkmıştı.

ALDATILDIĞINI BÖYLE ANLAMIŞ

Shakira'nın, yıllardır birlikte olduğu Gerard Piqué'nin kendisini aldattığını; evdeki reçelin kaybolduğunu fark ettiğinde anladığı iddia edilmişti. ShowNews Today'de yer alan habere göre; ünlü isim seyahatten eve döndüğünde bitmiş olan meyve reçelinden şüphelenmişti, çünkü Pique ile çocukları Milan ve Sasha reçelden nefret ediyordu.

45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, geçtiğimiz ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir şarkısında yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve onun yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti'ye yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

'EVLENECEKLER' İDDİASI

Yaşananların ardından Gerard Pique ve Clara Chia Marti ile ilgili bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Eski futbolcu, Shakira ile olan önceki ilişkisinde hiç yapmadığı bir şeyi yaparak, şu anki kız arkadaşıyla evleneceği öne sürüldü.

'Fiesta' programına göre, ilişkileri gün geçtikçe güçlenen eski Barcelona oyuncusu ve Clara Chia 'birbirlerine çok aşık oldukları için' evlenmeyi düşünüyor. Hatta ikili, eski futbolcunun Barselona'nın en lüks bölgelerinden birinde sahip olduğu bir dairede haftalardır resmi olarak birlikte yaşıyor.

İHANET ŞARKISI REKOR KIRDI

Shakira olaylı ayrılık sonrasında eski sevgilisi Pique için göndermeli bir şarkı yaptı. Geçtiğimiz ocak ayında yeni şarkısını yayınlayan 46 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, Spotify'da bir günde en çok dinlenen Latin şarkı, bir gün içinde Youtube'da en çok izlenen İspanyolca müzik klibi ve daha birçok rekora imza atarak 14 Guinness rekoru kırmayı başardı.

Shakira, "Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma / Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım / Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm" ifadeleriyle Pique'ye gönderme yapmıştı.

13.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM