Ebru Gündeş, hangi şarkıları kara listeye aldı?

Ebru Gündeş, hangi şarkıları kara listeye aldı?

Ünlü şarkıcı eski eşinin kendisi için yazdığı iki şarkıyı kara listeye aldı. Şarkıcı o şarkıları orkestra şefine talimat vererek repertuvarından çıkarttı.

Reza Zarrab kendi yazdığı şarkıların artık eski eşi Ebru Gündeş tarafından söylenmemesi için harekete geçmesinin ardından sanatçıdan cevap gecikmedi. Ünlü şarkıcı orkestra şefine talimat vererek o iki şarkıyı kara listeye aldı. Sahnesinde en çok istek alan şarkılar artık repertuvarda olmayacak.

Reza Zarrab'ın eski eşinin albümlerde okuduğu şarkılarına ambargo koymasının ardından sanatçı cephesinden cevap gecikmedi. Sözü ve müziği Reza Zarrab'a ait olan "Sadece Sevdim" ve "Ölümsüz Aşklar" isimli şarkıları artık Ebru Gündeş okumayacak. Onur Akay Medya'dan Mustafa Barış Durak'ın edindiği bilgiye göre, sanatçıya henüz yazılı bir ihtar gitmediği belirtildi.

Özellikle hit olan bu iki şarkıyı Gündeş orkestra şefine talimat vererek repertuarından çıkarttı. Başta konser ve televizyonlarda sık sık söylediği bu iki şarkının yerine ise son dönemin en hit şarkıları da eklenecek. Acun Ilıcalı'nın ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda oturan ünlü sanatçı yarışmacılar ile sık sık bu iki şarkıyı düet yaptığı da biliniyor.

Reza Zarrab'ın yaptığı şarkılar arasında Sibel Can'ın okuduğu "Eski Toprak", ve İbrahim Tatlıses'in okuduğu "Neden" ve " Davacı" şarkısı var. Ebru Gündeş'in "Evet" adlı albümüne ise "Sadece Sevdim" ve "Ölümsüz Aşklar" isimli şarkılar geliyor.

Zarrab'ın Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birligi ( MESAM)'a 21 eseri kayıtlı.

14.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM