Simge Sağın'dan Icardi için Ne Dedi?

Simge Sağın'dan Icardi için Ne Dedi?

Galatasaray'da Mauro Icardi'nin golleri sonrası statta çalınan 'Aşkın Olayım' isimli şarkının sahibi Simge Sağın'ın Beşiktaş'ı takipten çıkması ve Icardi'nin hikâyesini paylaşması çok konuşulmuştu. Simge, önceki akşam katıldığı bir davette bu konulara açıklık getirdi.

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre Simge Sağın, katıldığı davette çarpıcı açıklamalarda bulundu. Simge Sağın, 'Aşkın Olayım' şarkısını paylaşan Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi'yi takibe almış, Beşiktaş'ı ise takip etmeyi bırakmıştı. Ünlü şarkıcı, "Ben Beşiktaş'ı daha önceden takipten çıkarmıştım. Beni takip etmedikleri için. Golden sonra şarkımın çalınması tabii ki çok hoşuma gitti. Icardi paylaşınca, ben de paylaştım. Ben, şarkımı paylaşan herkesi paylaşıyorum" dedi. Simge Sağın, muhabirlerin "Gülşen'in sahne kıyafetleri çok konuşulduktan sonra sizin de ondan etkilendiğiniz ve sahne kıyafetinizin değiştiği haberleri çıktı. Bunun ile ilgili neler söylemek istersiniz?" sorusuna da yanıt verdi.

Simge Sağın "Öyle miymiş? (Gülerek) Peki öyle olsun o zaman. Herkes herkesten esinlenebilir bu arada. Ben Gülşen'den esinlenmekten gocunmam" ifadelerini kullandı.

23.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM