Onur Akın'ın yeni klibinde kim oynadı?

Onur Akın'ın yeni klibinde kim oynadı?

Ünlü sanatçı Onur Akın'ın yeni şarkısı müzikseverlerle buluştu. "Müjdeler Olsun" şarkısına klip çeken sanatçıya eşi Gülşah Singar Akın eşlik etti.

Yeni şarkısı hakkında OnurAkayMedya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak'a özel açıklamalarda bulunan sanatçı Onur Akın, "Müjdeler Olsun" şarkısını tüm müzikseverlere armağan ettiğini söyledi. Akın, "Çok güzel bir eser ortaya çıkardık. Şarkımıza bir de klip çektik. Klipte sevgili eşim Gülşah Singar Akın da bana eşlik etti. Eşimin rol aldığı ikinci klibimiz bu. İlk klibi izleyenler çok beğenince bu klipte de oynamasını istedim ve çok güzel oldu bence, takdir izleyenlerin, umarım beğenirler… nice şarkılara ve kliplere" dedi. Akın "35 yıllık bestecilik hayatımın en romantik şarkılarından biri oldu. Bir dans ve mutluluk şarkısı, dinleyicilerime 'Müjdeler Olsun" diye konuştu.

Bestesi Onur Akın'a ait olan "Müjdeler Olsun"un şiiri Serkan Uçar'a ait. Şarkının aranjörlüğünü Mehmethan Dişbudak üstlenirken, klip yönetmeliğini ise Umut Kumral Devecioğlu yaptı. Eylül Müzik etiketiyle piyasaya sürülen " Müjdeler Olsun" tüm dijital platformlarda yerini aldı.

13.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM