Beste Açar'dan Selen Görgüzel yorumu: Babam duysa ağlardı!

Beste Açar'dan Selen Görgüzel yorumu: Babam duysa ağlardı!

Sahne aldığı mekânda Kayahan'ın "Yemin Ettim" şarkısını seslendiren Selen Görgüzel'e Işın Karaca'dan sonra Beste Açar da tepki gösterdi: "Babam olsaydı gözyaşlarıyla izlerdi."
HERKES ŞARKI SÖYLEMESİN

Selen Görgüzel, sahne aldığı mekânda Kayahan'ın "Yemin Ettim" şarkısını söyledi. Mekândakiler tarafından telefonla kaydedilen o anlar sosyal medyada paylaşıldı. Işın Karaca, detone olan Görgüzel'e "Ama neden?" diye sordu. Ünlü isme bir tepki de Kayahan'ın kızı Beste Açar'dan geldi. "2. Sayfa"ya konuşan Açar, şarkıyı dinlerken kulaklarını kapatmak istediğini söyledi:

"İnanamadım. Kulaklarımı kapatma ihtiyacı hissettim. Belki de müzikal olarak duyduklarımın beni rahatsız edişinden. Babamın gözüyle dinlemeye çalıştım, o hiç olmadı zaten. Babam olsaydı herhalde gözyaşlarıyla izlerdi. Herkes şarkı söylememeli. Nasıl herkes araba kullanamıyor, önce ehliyet alıyorsa ve ehliyeti olmayana ceza kesiliyorsa, bu da öyle olmalı. Keşke bunun da cezası olsa."

Selen Görgüzel ise Beste Açar'ın sözlerine şöyle yanıt verdi: "Keşke herkes konuşma özgürlüğüne sahip olmasa. Keşke herkes konuşamasa. Sosyal medyada paylaşılan o görüntülerde sesimi ağırlaştırmışlar. Babasının şarkısını bir tek ben mi okuyorum? Gündeme gelmek için konuşuyor. 'Herkes keşke şarkı okumasa' diyor, ben de 'keşke herkes konuşmasa' diyorum."

Görgüzel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz sonra asistanımın çektiği videolara baktık. Şefimle de konuştuk, 'Selen Hanım böyle bir performans yoktu' dedi. Detoneler mutlaka olur ama o kısmı ağırlaştırıp servis etmiş birisi. Kim yaptı bilmiyorum. Ben iyi niyetimi korumaya devam edeceğim. Art niyetli olmayı zaten beynim beceremiyor, kafam basmıyor öyle şeylere."

16.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM