Sinem Kobal: 'Kenan Hayatımda Olduğu için Kendimi Şanslı Hissediyorum'

Sinem Kobal: 'Kenan Hayatımda Olduğu için Kendimi Şanslı Hissediyorum'

2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturduktan sonra 2 çocuk dünyaya getiren Sinem Kobal, kızlarının yanında olmak için setlere ara verdi. Yıllardır bir projede yer almayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Kobal, bir dergiye kabak oldu.

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile güzel oyuncu Sinem Kobal, 2016 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. İmirzalıoğlu'nun geçtiğimiz günlerde "Ailece ekrana yaklaşıyoruz" diyerek müjdeyi vermesinin ardından Kobal'ın projesi belli oldu.

2020 ve 2022 tarihlerinde Lalin ve Leyla'yı dünyaya getiren ve kısa sürede fazla kilolarını vererek fiziğiyle göz kamaştıran Sinem Kobal, Hello dergisine kapak oldu. Dergi için kamera karşısına geçen güzel oyuncu, röportaj vermeyi de ihmal etmedi. Uzun süredir annelik heyecanı yaşayan Sinem Kobal, dergiye verdiği röportajda ise yeni heyecanlarından bahsederken "Gelecek için yepyeni hayaller içindeyim" ifadelerini kullandı.

Eşi Kenan İmirzalıoğlu'nu, çocukları Lalin (2.5) ile Leyla'yı (11 aylık) ve bilinmeyen özelliklerini anlattı... "Anneliği keşfediyorum. Her duygumun katlandığı, çoğaldığı bir yolculuk. Kızlarım beni günden güne değiştiriyor, dönüştürüyor; buna minnettarım. Annemi artık çok daha iyi anlıyorum. Kenan çok iyi bir baba gerçekten. Onunla gurur duyuyorum ve kendimi şanslı hissediyorum. Deli doluyumdur, içim içime sığmaz. Anda olmaya çalışıyorum. Dönem dönem sakin, dönem dönem fırtınalı."

19.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM