Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi balayına nereye gitti?

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi balayına nereye gitti?

Şeyma Subaşı uzatmalı sevgilisi Mohammed Alsaloussi 2 Mayıs günü sürpriz bir şekilde evlendi. Şeyma Subaşı'nın nikahı sosyal medyanın gündemine damgasını vurdu. Tatil için Japonya'yı tercih eden ünlü isim, ultra lüks yolculuğundan ve Tokyo'dan peş peşe paylaşımlar yaptı.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, 3 Mayıs'ta muradına erdi ve bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturdu. Instagram sayfasının hem ücretli abonelik kısmından, hem de hikayeler bölümünden paylaşımlar yapan 32 yaşındaki Subaşı; nikahın hemen ardından soyadını Alsaloussi olarak değiştirmesiyle de dikkat çekti. Düğün sabahında giydiği elbiseyle objektif karşısında geçen ünlü ismin kısa sürede 62 bine yakın beğeni alan gönderisine; "Nostaljik gecelik takımı gibi görünüyor", "Gelinlik bu değil, değil mi?" ve "Leke tutmaz masa örtüsü değil mi bu?" gibi eleştiriler geldi.

Gündüzü festival gibi geçen düğünde Subaşı, asıl gelinliğini günün akşamında giydi. Marakeş'te evlenen Şeyma Subaşı'nın gelinliği ise çok beğenildi. Sırt ve göğüs dekolteli gelinliğiyle dikkat çeken Subaşı'na "Bu sefer olmuş", "Sonunda düzgün bir seçim" yorumlar geldi. 'Söylemezsem Olmaz' programında yer alan modacı Ebru Şancı, sırt ve göğüs dekolteli gelinliğiyle dikkat çeken Şeyma'nın gelinliğinin fiyatına ulaştı. Subaşı'nın tasarım gelinliğinin fiyatının 11 bin 400 dolar, yani 250 bin TL olduğu öğrenildi. Mohammed Alsaloussi ile Fas'ın Marakeş şehrinde evlenen Şeyma Subaşı, balayı için ise Japonya'yı tercih etti. Ünlü çift, geçtiğimiz gün özel bir uçakla Tokyo'ya uçtu. Subaşı, ultra lüks yolculuğunda çektiği fotoğrafları 2.9 milyon takipçisi Instagram hesabından, "Balayı" notuyla paylaştı.

19.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM